• Şimdi Ara :
  • 444 4 484

Pazartesi - Cuma ( 9.00 - 17.00 )  Cumartesi (9.00 - 16.00)

Online

Randevu

Randevu Talep Formu

Hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak ve randevu oluşturmak için bu numarayı arayın.
444 4 484

Sıkça sorulan sorular

Dış gebelik nedir?
Gebeliğin rahim dışında bir yerde gelişmesine dış gebelik denir. Dış gebelik için risk faktörleri arasında cinsel yolla bulaşan hastalıklar, yapılan cerrahi girişimler, endometriozis ve apandisit sayılabilir. Dış gebelik belirtileri arasında vaginal kanama ile birlikte ya da kanama olmaksızın pozitif gebelik testi söz konusu olabilir.Tanı hastanın sorgulanması, fizik muayene, vaginal ultrasonografik inceleme ve laboratuar incelemeleri sonucunda konulur. Dış gebeliğin yeri ve büyüklüğüne bağlı olarak gerekli tedavi planlanır. Dış gebelik genellikle cerrahi müdahale gerektirir. Ancak bazen de gebelik haftası küçük ve hastanın kontrolü mümkün ise medikal tedaviler uygulanabilir.

Adres

Kültür Sok. E5 Yolu No:1
Bahçelievler / İstanbul

Randevu & Bilgi

Tel : 444 4 484
 

E-Posta

bilgi@drgonulcimen.com

çalışma saatleri

Pzts-Cuma 8.30 - 17.30 
Cumartesi  8.30- 16.00

drgonulcimen.com,

1219 Sayılı Tababet ve Şuabatı Sanatlarının Tarzı İcrasına Dair Kanun'un 24.maddesi ve Tıbbi Deontoloji Tüzüğü'nün ilgili maddelerine uymaya söz vermiştir.

Medical park bahçelievler hastanesi kadın doğum doktorları, İstanbul avrupa yakası, hizmet bölgesi olarak bahçelievler ilçesi, yayla, yenibosna, şirinevler, kocasinan ve bakırköy ilçesi , ataköy, basınköy, florya, yeşilköy, yeşilyurt semtlerine yakındır.